Skip to main content
Xodarap's Corner

Main navigation

  • mijn blog
  • over mezelf
    • studies
    • werk
    • hobbies
    • liefdesleven
    • tijdslijn
    • internet
    • audio
  • portfolio
    • verhalen
    • kortfilms
  • verzamelingen
    • boekenkast
    • agatha christie
    • strips
    • dvd's
    • fangoria
    • gezien
    • podcasts
    • computerspellen
    • tuin
  • halloween
    • halloween
    • halloweenavond 2012
  • links
  • contact
User account menu
  • Log in

Breadcrumb

  1. Home
  2. Boekenkast

Boek

Mieke Maaike's obscene kapsalon

Mieke Maaike's obscene kapsalon

Auteur Louis Paul Boon , An Miller (stem)
Eerste Uitgave2008
Uitgave2008
UitgeverijHet Geluidshuis
Vormradioplay
TaalNederlands
Duur50 minuten
Gelezen2013-06-17
Score4/10

Inhoud

Zeven verhalen, geselecteerd uit Mieke Maaike's Obscene Jeugd van Louis Paul Boon. In een bewerking en een regie van Tom Van Dyck, met An Miller als Mieke Maaike.

Mieke Maaike’s Obscene Kapsalon ging als audio-installatie in première in het café van de VOORUIT tijdens ‘Zogezegd in Gent’, de opening van de literaire lente 2007. De luisteraar wordt –gezeten onder de droogkappen van een sixties kapsalon, ondergedompeld in een wereld van aangebrande schunnigheid, terwijl iedereen gewoon naar hem zit te kijken.
De première, waarop Tom Van Dyck en An Miller voor de gelegenheid ook kapper en assistente speelden, had een weergaloos succes. Gedurende de volle 6 uur bleef geen stoel onbezet.
De CD is een bundeling van de zeven verhalen, aangevuld met een audio-documentaire over Boon en zijn bedoelingen bij het schrijven van dit werk.

Met de stemmen van An Miller als Mieke Maaike, Stijn Cole, Ruth Becquart, Esther Lybeert, Geert Van Rampelberg, Hans Van Cauwenberghe en Tom Van Dyck. Muziek: Koen Brandt.

Verzamelingen

  • boekenkast
  • agatha christie
  • fangoria
  • dvd's
  • strips
  • gezien
  • podcasts
  • tuin
  • computerspellen